Zespół Placówek Oświatowych w Skarżysku - Kamiennej

"Szkoła przyjazna dla ucznia,

pozwalająca mu odkrywać swoje zainteresowania,

zdolności i odnosić sukcesy"


                                                                                                               UWAGAUWAGA

Informujemy, że zdalna działalność dydaktyczna obecnie w całości odbywa się za pośrednictwem dysku szkolnego oraz platformy Office365/Teams
(a także innych platform komunikacji uzgodnionych indywidualnie z nauczycielami)BARDZO PROSZĘ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I RODZICÓW O NIEPODEJMOWANIE PRÓB LOGOWANIA SIĘ DO DYSKU SZKOLNEGO POPRZEZ WPISYWANIE  ADRESU I DZIWNYCH HASEŁ NA STRONIE LOGOWANIA GMAIL. DO KORZYSTANIA Z DYSKÓW OTRZYMALIŚCIE LINKI, Z KTÓRYCH NALEŻY KORZYSTAĆ. WASZE PRÓBY GENERUJĄ DZIESIĄTKI ALERTÓW BEZPIECZEŃSTWA.Zadania i polecenia do pracy własnej ucznia na okres zawieszenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych zostały przeniesione do zakładki "Zdalne nauczanie"UWAGA ! 

Bardzo proszę o zalogowanie się na szkolny dysk sieciowy - zgodnie z przekazaną instrukcją. Z uwagi na to, że strona nie daje możliwości komunikacji dwustronnej, będziemy przestawiać się na komunikację za pomocą dysku.
W najbliższym czasie uczniowie otrzymają hasła dostępu do platformy OFFICE 365 i modułu TEAMS, jednak z uwagi na problemy ze sprzętem oraz łączem internetowym zgłaszane przez wiele osób, strona i dysk pozostaną głównymi kanałami komunikacji.